Składkomat
O Nas
Odkrywamy Twój prawdziwy potencjał, usprawniając działanie Twojej organizacji.

O firmie

Wykorzystujemy więc nowoczesną technologię, aby pomóc Ci osiągać najbardziej ambitne cele!

Zawsze można zrobić coś lepiej i skuteczniej, przyśpieszyć realizację projektu, poczuć szybciej satysfakcję z osiągniętego celu, rozpoczynając kolejny, z pewnością jego powodzenia. Jesteśmy zespołem ludzi ze świadomością, że w każdym drzemie wciąż nieodkryty w pełni potencjał. Ludzie potrzebują siebie nawzajem, aby się rozwijać, przezwyciężać słabości i pokonywać ograniczenia. Twoja organizacja pomaga drugiemu człowiekowi w odkrywaniu jego potencjału. My w tym samym wspieramy Ciebie, dostarczając gotowe rozwiązanie, usprawniające i ułatwiające zbieranie składek członkowskich.

Wykorzystujemy możliwości Internetu i systemów informatycznych, zaawansowaną technologię traktujemy w kontekście partnera, który umożliwia nam realizację naszego nadrzędnego celu – pomocy w odkrywaniu prawdziwego potencjału organizacji, stowarzyszeń i fundacji.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

SKŁADKOMAT jest narzędziem, zaprojektowanym i stworzonym na fundamentach wszechstronnej wiedzy i 12-letniego doświadczania z zakresu tworzenia systemów informatycznych. Jesteśmy startupem działającym pod egidą Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Projekt usługi automatyzującej i usprawniającej zbieranie składek członkowskich bazuje na wnioskach i intensywnej obserwacji działania jednej z czołowych organizacji z sektora medycznego, z którą współpracowaliśmy. To narzędzie odpowiadające aktualnym potrzebom organizacji, eliminujące jeden z kluczowych problemów, z jakimi zmaga się wiele z nich.

Możesz WIĘCEJ, masz SZANSĘ pomagać i wspierać innych BARDZIEJ!


Poznaj nasz team

Łukasz Zaręba
Łukasz Zaręba
Założyciel
Damian Kolasa
Damian Kolasa
Założyciel